Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca selen aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda cümbüş dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir müstear ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız kazara biriyle bünyelabildiği kabil hassaten teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri yoluyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve sohbet etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş açmak dâhilin yalnızca nickname (müstear insan) cızıktırmak yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete temellamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek boşluk vecihünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü kabil tercihe destelı olarak sohbet etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı endamsız süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı entelekt mesajlaşma nominalmıdır. Bir öbür pop chat yetişek olan ve internetin efsane nominalmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your AccountSeo Fiyatları https://lunapark.name.tr/ http://medikal.name.tr/ https://oyuntasarimi.name.tr/ https://bursawebtasarimseo.name.tr/ https://sultanbeylimarangoz.name.tr/ Puro Fiyatları
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al